Jdi na obsah Jdi na menu
 

12. 7. 2008 Holešov

13. 7. 2008

     Předpověď počasí je věc zrádná. Den předtím i ráno v rádiu hlásili přeháňky a to byl zřejmě důvod, proč se na akci do Holešova sjelo ráno tak málo prodejců na burzu. Pořadatelé se snažili co to jenom šlo, aby jim už nic nepokazilo další program. Také vstupné 50,- Kč bylo po Slavkově opravdu příjemné překvapení. Řada z nás očekávala zástupce hasičské techniky. Ale ti jsou letos prý tak vytíženi, že svou účast odvolali a přislíbili účast na další rok.

     Po osmé hodině se začali sjíždět účastníci se svými stroji na výstavu, která se konala opět v krásném prostředí zámecké zahrady.  Z našeho klubu se objevili na výstavě dvě novinky v podání  L. Kuřiny - Triumph Spitfire a L. Novotného - FORD T.

     Duo nestárnoucích důchodců Pavelka - Čaňo opět přijela v plné zbroji a předvedli Pavelkův parní motocykl při jízdě na stlačený vzduch. Uřídit tento motocykl s nohama na ose předního kola ( Pavelka ) je výkon stejně náročný jako utíkat před ním s červeným praporkem ( Čaňo ). Klobouk dolů pánové!

     Vystoupení mažoretek a železného Zekona se postaralo o vyplnění dopoledne. Krásný stín vedle bufetu s pivem a klobásami se zase postaral o příjemné prostředí k vedení rozhovorů na téma co je kde nového. Předpověď počasí se naštěsí nevyplnila a slunce bylo po většinu dne úhlavní nepřítel všech, kdo jsou zvyklí na chládek v garáži. Pár fotografií (bez aspirace na cenu za "best foto") si dovoluji připojit.

Děkujeme pořadatelům a všem účstníkům za příjemě strávenou sobotu.  

-BT-

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář