Jdi na obsah Jdi na menu
 

Řemenáči na hradě Kámen - 2011

25. 8. 2011

V polovině července se uskutečnilo již druhé "Setkání motorových dvoukolek na hradě Kámen".  Setkání se konalo  v pěkném prostředí  "předhradí" hradu Kámen. Akce se zúčastnili nejen našinci, ale i další nadšenci z okolních států - Němci, Rakušané, Maďaři a Slováci.

Náš klub měl zastoupení skupinou, která se rozhodně "neztratila" mezi ostatními účastníky. Z celkového počtu asi 50 strojů náš klub se prezentoval sedmi stroji a patřil se svým altánem mezi nejvíce početně zastoupený klub.

O této akci již bylo mnoho napsáno a publikováno. Dalo by se to shrnout slovy "velmi příjemné setkání, kde je na co se dívat", kde nikdo nespěchá a můžete si v klidu "pokecat". 

Za klub děkuji Všem, kdo se zúčastnili.

BT

Prezentace: zde (.ppsx)

starší verze zde  (.ppt )

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář